Buďte o krok napřed před konkurencí

Konkurence mezi firmami se stejným zaměřením je dnes velmi častá. Je to naprosto logické, že se daná firma snaží přilákat různými způsoby pozornost svých potenciálních zákazníků či klientů. Pokud se do tohoto rádoby boje také chcete zapojit, myslete nejenom na velké věci, ale také na podstatné maličkosti a drobnosti. Jednou z těchto drobnosti jsou rozhodně zlatá čísla. Jde o telefonní čísla, která jsou specifická v uspořádání svých cifer, jejich jednotnosti a tak podobně. Jak si to v praxi představit? Skvělým příkladem je třeba 722 777 222 nebo například 601 333 444.
 operátorka call centra
Jak na vás tato telefonní čísla působí? Určitě byste na první pohled spolehlivě poznali, že se pravděpodobně nejedná o osobní kontaktní údaj, nýbrž o firemní. Kdybychom vás vyzvali, abyste si je během deseti sekund zapamatovali, také by se vám to s největší pravděpodobností podařilo. Zlatá čísla jsou zkrátka takové kombinace cifer, které jsou jednoduše zapamatovatelné, odlišují se od ostatních a mají jistý punc exkluzivity a originality.
 
Vhodné nejenom pro taxi služby
Velmi oblíbená jsou tato čísla v případě taxi služeb. Ty se totiž snaží o co největší originalitu, protože v této profesi je to naprosto klíčové. Uplatnění však nacházejí i v jiných oblastech podnikání. Investovat do nich můžete za každých okolností, je přitom jedno, jestli vlastníte internetový obchod, kde prodáváte knihy, jestli jste kosmetička, jestli nabízíte poradenské služby nebo jen zkrátka chcete, ať se dané telefonní číslo na vaší vizitce skvěle vyjímá. Tento rádoby produkt je tedy vhodný opravdu pro každého. Záleží, jestli chcete své podnikání posunout zase o kousek dál, či nikoliv.číselná klávesnice
 
Cena, kterou si můžete dovolit
Co se týká cen, jedná se o investici v řádech deseti tisíců. Hodně slušné VIP číslo můžete pořídit okolo třiceti tisíc korun. Čím víc si však připlatíte, tím vyšší exkluzivitu můžete očekávat.