Bydlení za skvělé ceny


V dnešní době není vůbec jednoduché postavit rodinný dům. Pokud člověk nevydělává miliony, bude si muset nejspíše vzít hypotéku, ale i získání hypotéky už není tak snadné jako dřív. Banky zpřísnily podmínky pro jejich získání, a tak se mnoho lidí ocitlo v situaci, kdy musí platit nájem, který je často vyšší než předpokládaná splátka hypotéky. Pokud ale máte finance vyřešené a zbývá vám najít pozemek a stavební firmu, máte to nejtěžší asi za sebou.

stavba domu

Najít pozemek dnes také nebude tak snadné, protože ty nejlepší jsou dávno pryč. Největší zájem je logicky o rovné pozemky blízko měst, kde je dobrá občanská vybavenost a dostupnost veřejné dopravy. Takové pozemky jsou většinou rozprodané, takže vás možná čeká stěhování. Našli jste pozemek který by vám vyhovoval? Tak teď už máte všechno připravené ke stavbě domu.

Na trhu je hodně firem
Nemáte čas a odvahu ke stavbě svépomocí a tak hledáte firmu, která vám dům postaví bungalov na klíč? Stavba na klíč je mezi lidmi opravdu populární řešení, protože si vyberete firmu, která vám poskytne k výběru svoje typové projekty. Z nich si vyberete dům který vám bude nejvíce vyhovovat. Hledáte spolehlivou firmu, která má skvělé reference? Hledáte firmu, která vám nabídne moderní bungalov na klíč za dobrou cenu? Enerdomy jsou jasná volba. Proč si vybrat právě naši firmu?

bílý dům

Jsme firma, která staví klientům domy na klíč. To znamená že dostaneme k dispozici pozemek, na který můžeme postavit vybraný rodinný dům. Každý náš dům má vše co je nutné k bydlení. Dodáváme kompletně hotové domy s fasádou, střechou, koupelnou, kotlem, solárními panely a tepelným čerpadlem. Jediné co v nich nenajdete je kuchyňská linka. Má to jednoduché vysvětlení – každý má jinou představu o lince, a tak je lepší když si ji každý klient vybere sám. Mezi naše klienty patří i Marek Ztracený, a i jeho dům si můžete na našem webu prohlédnout.