„Šťastný manžel“ starter pack

Jestli to platí také opačně, si nejsme jisti. S ženami to totiž tak jednoduché bohužel není. Podezřívám dokonce muže, že to možná několik generací zkoušeli a dávali si typy na šťastné manželství, ale po pár desítek let se na to zkrátka vykašlali. Teď už jen sedí nad doutníkem a půllitrem oblíbeného ležáku a říkají si: „Víš, co ženy chtějí? Všechno a nic.“

My ženy ale často víme, co muži chtějí a je jen na nás, jestli jim to dáme, nebo ne. Všichni dobře víme, že muži jsou hlavy rodiny, ale ženy tím krkem, který hlavou hýbe.

Nicméně pojďme si shrnout klasický starter pack pro spokojeného manžela:

Plný žaludek – každý chlap si přeje mít navařeno, napečeno či uklizeno. Nejlépe vychlazenou láhev piva k tomu. Tohle je mýtus, který hýbe světem. Muži mají samozřejmě rádi pocit plného žaludku. Jestli jim ale koupíte večeři, uvaříte, nebo ji vyzvedne cestou z práce on, je čistě na vaší domluvě.

goulash-5033973_960_720

Dostatek sexu – nejen mezi muži je sex jedna z oblíbených životních potřeb. Také ženy sex milují a dokáží si ho užít úplně stejně jako muži. U obou pohlaví ale platí, že nervy, stres a frustrace z dalších sfér života zasahují do sexuální stránky. Je tedy důležité mít vnitřní pohodu a klid doma, a dostatek sexu nebude pro vás otázkou času.

tools-625620_960_720

Pocit být mužem – existují skupiny mužů, kteří si přejí být opečováváni a hrají si tak trochu na chudinky. Většina z nich však chce být chlapem stůj co stůj. A právě situace, kdy ženy zatahují čím dál tím víc emancipace do jejich vztahu, nejsou ojedinělé. Pamatujte však, že muži by stále měli být muži. Nebo by alespoň měli mít pocit, že jsou ve vztahu muži. Nechte je občas vyměnit žárovku, něco opravit a kupte jim při první příležitosti základní sadu nářadí, se kterou se bude cítit jako opravdový hrdina. Vrtáky, sinusová pravítka, obráběcí nože I-nastroje. To vše seženete ať už jednotlivě nebo v sadách na eshopu pohodlně z domova.