Deštník jako reklama

Deštník je velmi praktický produkt, který ocení každý, protože se vždy hodí. To z něj dělá velmi dobrý reklamní předmět, který lze dobře a často vidět.

Deštník jako reklama

Užitečný produkt

Déšť je přirozená věc, která nás může kdykoliv zaskočit, a proto je dobré mít s sebou vždy například v kabelce deštník, který nás před tímto deštěm ochrání a my dorazíme domů pěkně v suchu, takže se opravdu takový produkt hodí. V dnešní době jsou deštníky hezky skladné a zároveň lehké, a proto není problém je kdykoliv s sebou nosit. Když přijde déšť, tak budete připraveni a hezky deštník vytáhnete a otevřete.

pár pod deštníkem

Samozřejmě velkou roli hrají použité materiály a správně navrhnuté konstrukční řešení. Je to hlavně otázka životnosti, protože když si koupíte levný deštník, tak většinou toho moc nevydrží a časem jej budete muset vyhodit. Je to dáno tím, že konstrukce a ohyby můžou vlivem vlhkosti, která zůstává uvnitř začít kov rezavět. Potom už se běžně stane, že se deštník zlomí při otevření a v horším případě při obrácení větrem, což je problém těchto výrobků. Vždy po použití nechte výrobek v otevřeném stavu pěkně vyschnout.

Reklamní předmět

Když tedy skutečně přijde déšť, tak lidé vytahují deštníky a jdou nádherně po okolí vidět, a proto je to ideální reklamní předmět, který můžete pořídit například ve své firmě. Bývá to častý dárek zaměstnancům, protože ti jsou za takové praktické věci rádi a dar je jistě potěší. V takovém případě je budou nosit všude možně a mnoho lidí třeba uvidí logo s nápisem Vaší firmy.

modrý deštník

I když je to jednoduchá reklama, která nestojí tolik financí, tam má skutečně něco do sebe a lidé si podvědomě snadno název Vaší firmy zapamatují, což je opravdu výhoda a získáte tím větší rozsah působení. Samozřejmě podobným příkladem jsou propisky, protože reklamní předmět, který je hezký a dá se pravidelně používat je skvělý. Reklamní deštníky mají opravdu široký sortiment, a proto můžete vybírat opravdu podle svých představ. Díky možnosti umístění svého loga či názvu firmy je to to ideální reklamní předmět, který každého potěší.