V ohrožení života budete jen naoko


Buďme rádi, že není válka. Že žijeme v míru. Přesto je pro mnohé muže, ale dokonce i pro ženy aktivním odpočinkem laser game.
Možná jste i Vy už slyšeli o podobné zábavě, ale na první poslech Vás nezaujala.

Aztec (1)

  • Co je na tom, že po sobě lidé střílí. I když se nijak neohrožují.
  • Zbraně jsou laserové a oděv bezpečný. A dál?
  • Celá hra trvá tak dlouho, dokud nezbyde poslední muž. Nebo dokonce žena. Co je na tom tak zábavného?

Věřte, že Váš laxní postoj ke skvělé laser game pramení z nedostatku informací, ale také, a to hlavně, z důvodu absence vlastní zkušenosti! Přece nemůžete odsuzovat něco, co jste si sám nevyzkoušeli? A navíc je tu ještě jedna zásadní záležitost. Nejde jen o střílečku. Nejde jenom o to, aby se všichni jakoby zneškodnili a ten, kdo zůstane, jako poslední zvítězil. Důležitá je strategie, kterou se k vítězství dostanete. Ta dodává samotné laser game na adrenalinové zábavnosti!
Strategické myšlení pod obrovským tlakem a za určitého stupně rychlosti je umění!

Možná je právě ta strategie za určitých podmínek důvodem k Vašemu podvědomému odmítání přijmout laser game, jako aktivní odpočinek se spoustou zážitků!

Řekněte, který jiný odpočinek dokáže nabít člověka neuvěřitelnými zážitky za tak krátkou dobu?

Ano, můžete oponovat, například letem na rogalu. Nebo balónem. Ale tam musíte mít docela jiné vědomosti, abyste se nezřítili. Jistě. Notnou dávku adrenalinu také zažijete, to je bezesporu. Jenže při klasické, nebo speciální laser game máte, jako bonus, absolutní bezpečnost. Což se o rogalu, nebo o letu balónem říci nedá. A přesto se dá srovnávat stupeň adrenalinu v danou chvíli. V obou případech je na stupni vysokém.

DSC_0201

Zkuste si to.
Neříkejte, že by Vás boj muže proti muži nebavil. Že byste si nezavzpomínal na dobu svého dětství a mládí. Jenže tenkrát šlo o zbraně ze dřeva, nebo z gumy. A takový dobře zamířený a vypuštěný kamínek z praku dokázal rozpoutat peklo! Hlavně večer doma, kdy Vás mohl čekat pořádný výprask.
A po laser game plné adrenalinu by Vás žádný výprask rozhodně nečekal. Jen samé pozitivní zážitky.