Plesové šaty – důležité je jejich barva i střih

Chystáte se na společenskou událost a tápete co na sebe? Jakou zvolit barvu a střih? Tyto parametry jsou nesmírně důležité, protože správný model vám nejen zvýší sebevědomí, ale také zaujme ostatní. Šaty, koktejlky, róby s krajkou nebo jednoduchý střih. Plesové šaty v Praze najdete přímo v centru v v salonu francouzsko-české návrhářky. Šaty si zde můžete nejen půjčit, ale rovnou zakoupit.
Můžete si být jisté, že vám s výběrem vhodných šatů poradí ti největší profesionálové ve svém oboru.

Účes a líčení jsou také důležité

Pokud bojujete s pár kily navíc, volte raději tmavší odstíny, které opticky zeštíhlují. Vhodné jsou také menší psaníčka. Větší bříško můžete ukrýt ve stylových šatech empírového stylu, které jsou pod prsy nařasené a tím vám dodají šmrnc a vytvoří štíhlejší siluetu. Vše můžete také doladit vkusným šperkem. Odvážnější dámy mohou sáhnout po šatech v pastelových barvách nebo blyštivých flitrech, které se ale hodí spíše pro štíhlejší ženy. Ale pozor! Ani s nimi to nepřežeňte, ať nepůsobíte jako, že jste si právě odskočili z cirkusu. Krajky jsou pak vhodné pro společenskou událost typu slavnostní večeře nebo svatební hostina.

Pokud se chystáte navštívit různé salony, vezměte si s sebou doprovod. Kamarádka vám určitě poradí v případě, že se nebudete moci rozhodnou z vícero variant. Hlavním kritériem pro správný výběr šatů je, abyste se v nich cítili dobře a pohodlně. Dbejte také na výběr materiálu, aby se nemačkal a vy se tak mohly odvázat na parketě. K dokonalému vzhledu patří, kromě správné róby, také vhodně zvolený účes a líčení.

V šatech se musíte cítit dobře

Šaty se nikdy nežehlí

Pokud si budete šaty kupovat zjistěte si, zda se mohou prát. Pokud ano, tak jedině obráceně, na ten nejšetrnější program a nejnižší teplotu. Šaty nikdy nežehlíme ani nedáváme do sušičky, ale necháme volně uschnout zavěšené na ramínku. Vhodné je také používat tekuté prací prášky, které jsou k látce šetrnější.