Koupili byste si chatu, ale ty jsou strašně drahé

Ale naštěstí jste už zjistili, že je ještě jedna a to o hodně levnější možnost. Tak jaké je řešení, pokud to není koupení rekreačního objektu, který se náhodou objevil na prodej, a není to ani jeho výstavba, protože stavební místo asi těžko seženete uprostřed nedotčené přírody? Řešením je vybrat si z široké nabídky mobilních domů, protože ty nepotřebují k svému účelu stavební povolení čí stavební pozemek, stačí si jen vybrat takové místo, které by vyhovovalo vaším požadavkům.

Malý mobilní domek

Pokud se ptáte, jaké požadavky si můžete splnit, tak mobilheim, to je totiž obchodní označení těchto domů, může být obyvatelný celoročně, s důkladným zateplením, můžete si vybrat druh vytápění, dále si určíte, jak má být kompletně vybavená koupelna, to znamená, kde má být umístěn sprchovací kout, bojler, topný žebřík, skříňka s umyvadlem, pračka a samozřejmostí je zde i vybavení toaletou. Také si můžete vybrat rozdělení jednotlivých pokojů v domě, určíte si, jak mají být v prostoru rozmístěné. Popřípadě i druh nábytku, včetně skříní, postelí a zařízení obývacího pokoje. A samozřejmě je zde i vybavení kuchyně, kde jsou všechny spotřebiče, včetně myčky, ledničky, sporáku i digestoře. Takže si mobilheim, tuto moderní a zároveň mobilní dřevostavbu top-mobilnidomy.cz v klidu vyberte, aby splňoval požadavky pro vaše rodinné rekreační užívání. Ve velmi krátkém termínu po zaplacení bude mobilní dům dopraven a umístěn na vámi vybraný pozemek.

Mobilní WC je tady

Ten může být váš, nebo jen v pronájmu. Tady nemusíte mít žádné povolení od stavebního úřadu, stačí jen souhlas s napojením na inženýrské sítě. Ale to v případě, pokud chcete vodu a elektřinu. A za dlouhou dobu zde trávených volných chvil, když si najdete nové místo k relaxování, můžete svůj mobilheim nechat přemístit na jiné možná krásnější místo, kde chcete trávit chvíle volna a dovolených.