Jak být krásná?

Je mnoho žen, které se velmi podceňují. Myslí si, že nejsou krásné, i když je pravda někde jinde. Najde se mnoho mužů, kteří vám klidně řeknou, že jste krásná, protože opravdu krásná jste. Stačí jen najít takového muže, který vás uvidí krásnou i v době, kdy si myslíte, že vám to skutečně nesluší.

Je mnoho mužů, kteří udělají vše proto, aby měli ženu, která je přirozeně krásná a která na sebe každý den nedává kupu líčidel jen proto, aby se líbila svému okolí. Mnozí muži touží po přirozené krásce, která se nestydí za to, jak vypadá.

namalovaná žena

Bylo by vhodné zamyslet se nad tím, jestli není na čase udělat změnu. Pokud na sebe každé ráno dáváte hromadu líčidel jen proto, abyste se líbila svému okolí, pak zkuste jít alespoň jednou někam nenamalovaná. Je možné, že vám lidé řeknou, že vám to takhle sluší daleko více.

Mnoho žen se maluje tak výrazně, že jim to ve výsledku vůbec nesluší a kromě toho ještě vypadají staře. Když ještě k líčení zvolí nevhodný účes, ve výsledku to nevypadá tak, jak si žena představovala. Možná, že něco takového je i váš případ. Zkuste se například upřímně zeptat vaší kamarádky, co si myslí o vašem líčení. Je možné, že vám říká, že vám to sluší, abyste měla lepší pocit, ale zkuste jí říct, že se nenaštvete, pokud vám řekne, jak to doopravdy vidí. Možná, že zjistíte, že by opravdu nebylo na škodu kosmetiku buď vyřadit, nebo alespoň ubrat.

kosmetika a žena

Mnohým ženám to skutečně bez líčidel sluší daleko více a to i přesto, že si takové ženy myslí, že jim to nesluší. Zkuste i vy něco takového alespoň jednou vyzkoušet.

Možná, že to, že se až příliš mnoho líčíte, je důvod, proč se vám stále nedaří najít si muže, který pro vás bude ten pravý. Opravdu muži nemají v lásce ženy, které jsou natolik namalované, že je nemohou po ránu poznat.

Změnou rozhodně neuděláte špatně. Krásná můžete být opravdu bez líčidel.