S podprsenkou nebo bez?

Podprsenka je velké téma. Začínají se o ně zajímat už slečny na druhé stupni základní školy, protože je to něco, bez čeho naše mámy nechodí ven. Je to součást spodního prádla, a na trhu je nepřeberné množství souprav kalhotek s podprsenkou i jednotlivých kousků, které se dají volně kombinovat. Koupit se dají sportovní podprsenky, podprsenky s push up efektem, která dokáže prsa pořádně nadzvednout, a také se dají koupit podprsenky bez vycpávek, ale s kosticemi. Záleží na každé ženě, čemu dává přednost, nicméně výzkumy posledních let jasně ukazují, že kostice pro prsa nejsou vůbec vhodné.

podprsenka prsa

Správná podprsenka by měla sedět přesně jak přes prsa, tak pod prsy. Jenže většina žen si neumí velikost správně vybrat. Velkým problémem je přesvědčení mnoha žen, že budou mít plnější a hezčí dekolt pokud budou nosit menší podprsenky. Jenže tímto trpí prsa, která jsou namačkaná na sobě, takže to za to rozhodně nestojí. Některé ženy by rády nosily i oblečení pod které se podprsenka nenosí, protože to nevypadá dobře. Typickým příkladem jsou například šaty a topy s hlubokým výstřihem nebo s holými zády. Pod takové oblečení se nosívá neviditelná podprsenka, která je vyrobená ze silikonu a nemá ramínka. Prsa dokáže podržet na místě a dělá opravdu hezký dekolt. Díky svému střihu a materiálu se hodí pod většinu oblečení.

šaty bez podprsenky

Vybrat správnou velikost podprsenky je někdy velmi těžké a najít obchod s personálem, který to opravdu umí, sortimentu rozumí a je ochoten s vámi vyzkoušet a vybrat vhodnou velikost, moc není. I proto řada žen dává přednost například tempům na prsa, které jsou zdravotně nezávadné a prsa dokážou udržet na místě. Jestli hledáte náhradu za klasickou podprsenku, u lifties.cz jste správně. Stačí si pročíst sekci O nás Lifties, kde najdete všechny potřebné informace o produktech, které dokážou nahradit podprsenku.