Pronájem skladového kontejneru pro rekonstrukci vašeho domu

Skladové kontejnery z profilovaného ocelového plechu můžete zahlédnout v přístavních docích nebo na železničních překladištích a jsou k vidění i v České republice. Představují velmi výhodný způsob transportu různých břemen počínaje nábytkem a konče třeba domácími spotřebiči. Kontejnery jsou opatřeny uzavíracími a uzamykatelnými vraty a lze je bez problémů stohovat na sebe do několika pater. Kontejner sám o sobě chrání předměty uvnitř před povětrnostními vlivy velice důkladně a je prakticky vyloučeno, aby dovnitř pronikal déšť, sníh, námraza anebo silnější vrstva prachu.

skladový kontejner

Tohoto jevu v současné době využívají některé firmy, které kontejnery pronajímají pro skladovací účely. Pronájem skladu spočívá v tom, že vám objednaný počet kontejnerů dovezou až k vašemu pozemku, kde vám jej na požadované místo umístí autojeřábem. Vy si pak můžete dovnitř uložit, co je třeba, a to na vzájemně dohodnutou dobu. A co se týče počtu kontejnerů, je zcela ve vaší režii, kolik jich budete chtít na pozemek umístit, víceméně to záleží na vašich finančních možnostech a také na volném prostoru, který máte na pozemku k dispozici.

kontejnery v doku

Pronájmy skladových kontejnerů jsou vhodné zejména pro případy, kdy potřebujete dočasně ze svého domu vystěhovat veškeré vybavení například kvůli neodkladné rekonstrukci. Bývá to například u výstavby podlahového vytápění, bourání příček a stavby nových, u práce se sádrokartonem, u kompletní rekonstrukce elektroinstalace a rozvodů vody a odpadů, u výměny dveřních zárubní a oken atp.

Skladové kontejnery jsou uzamykatelné, tím pádem máte své věci uvnitř zabezpečené před krádežemi. Samozřejmě lze zabezpečit majetek i kamerovým systémem nebo alarmem, ale berte také v úvahu, že dobývání se do uzamčeného kontejneru vás může v noci spolehlivě vzbudit, protože nebude zcela bezhlučné.