Mobil pro všechno

Vždycky jsem chtěla mít mobilní telefon, který bude podle mých představ. Jenomže jak už to tak bývá, někdo je opravdu náročný na všechno. A já nejsem výjimka. Taky jsem vždycky měla všechno takové, které bylo skoro dokonalé. Tedy alespoň podle mě. Vždycky jsem chtěla mít opravdu kvalitní parfém nebo oblečení a taky kabelku. Líbilo se mi to a cítila jsem se vždycky lépe, když jsem měla něco kvalitního a pěkného nebo nového. To samé jsem chtěla taky od mobilního telefonu. A chtěla jsem hlavně, aby mobil byl dostatečně veliký, kdybych mohl hrát různé mobilní hry a stahovat se různé aplikace.

V mobilu mám všechno.

Protože mám dvě malé děti, takže taky chci, aby je mobilní telefon taky hodně zabavil. Protože pracuji hlavně z domova přes počítač, pracuji na homeoffice. Takže taky potřebuji, aby moje děti byly zabavené. Takže si většinou půjčují můj mobilní telefon, ale mně to vůbec nevadí, protože mám slušně vychované děti, které vůbec neničí věci. Takže jsem ráda, že si děti půjčují můj mobilní telefon. A taky vím, že moje děti si tam stahují takové aplikace, které je ještě více vzdělávají. Děti se tam učí angličtinu anebo tam hrají různé mobilní pexeso a taky dokonce hru dáma nebo Člověče nezlob se.

Mobil je pro všechny.

Podle mého názoru je to opravdu kvalitní a vyplatí se to a mně se tohle líbí. A pokud dítě hraje na mobilním telefonu takové hry, které jsou pro něj kvalitní a vyučujícího a vzdělávají a učí slušnosti, tak proč by dítě nemohlo být mobilní telefon. Vím, že je mnoho lidí, co si myslí, že mobilní telefon škodí dětem, ale opak je pravdou. Někdy mobilní telefon opravdu pomáhá dítě vzdělávat, takže je skvělé, když dítě bude mít svůj vlastní mobilní. A vy byste svým dětem mobilní telefon pořídili? Věřte mi, že pokud ano, tak by jistě děti byly šťastné, stejně tak jako moje děti. Myslím si, že všichni mají nárok na mobilní telefon.