Dovolená jako z pohádky!

Jedním z nejkrásnějších míst na našem m území je Lednicko-valtický areál, který je mimo jiné i na seznamu UNESCO. Tyto úchvatné prostory lákají turisty nejen z celé České republiky ale i ze zahraničí, pokud jste zde ještě nikdy nebyli, jistě byste tuhle chybu měli napravit a co nejdříve se sem vypravit.
Nejlepší ubytování v Lednici na Moravě je LedniceGalant.cz. Jedná se o velký, čtyřhvězdičkový hotel, s moderním vybavením a útulnými pokoji. Pokud tedy zavítáte na romantický víkend, nebo na dovolenou právě sem, určitě nebudete litovat. Výhodou je i velké množství vyžití ve volných chvílích.žena v parku na koni
Součástí celého hotelového komplexu je zahradní restaurace a vinný sklep, kde můžete trávit krásné chvíle s rodinou. Pokud by vás vinný sklep zaujal, není žádný problém si zde domluvit řízenou degustaci místních vín. Věřte, že degustace na jižní Moravě je nezapomenutelný zážitek.
V blízkosti celého areálu se nachází nespočet cyklistických tras, můžete proto volné odpoledne strávit pěšími procházkami, nebo výlety na kolech. Pokud by vám tento dopravní prostředek nevyhovoval, můžete se projet na koních. Jedná se o zajímavou variantu výletů, kterou ocení především milovníci zvířat. Ne nadarmo se říká, že svět je nejhezčí z koňského sedla a při vyjížďkách v krásných prostorách parku to platí dvojnásob.žena sedící v parku
Věřte, že již při první návštěvě, si to zde zamilujete. Pokud si tohle místo oblíbíte na tolik, že byste zde chtěli uspořádat svatbu, není problém. Hotel Galant nabízí i možnost pořádání těchto romantických akcí. V případě hezkého počasí, jsou nejoblíbenější svatby zahradní, naopak v případě, že začne pršet, je možnost celou akci konat ve vnitřcích prostorech.
Pokud se bojíte, že za svatbu, pořádanou v těchto prostorech utratíte majlant, opak je pravdou. Cena je naprosto úměrná kvalitně poskytovaných služeb a místu, kde se bude odehrávat.